Drabužiai ir daiktai

Parašyta Trečiadienis, 09 liepos 2014

DRABUŽIAI IR DAIKTAI

Jausmą, apimantį duodant žmogui tai, ko jam labiausiai reikia gali patirti visi, kurie jau nebenaudojamus daiktus ar drabužius aukoja Telšių vyskupijos „Carito“ teritorijoje esančiuose parapijų centruose.


Sulaukiame besikreipiančiųjų po gaisro ar kitų nelaimių, kai reikalingi ne tik drabužiai, bet ir patalynė, baldai, indai, buitinė technika.


Labai džiaugiamės, galėdami pradžiuginti mažuosius žaislais, mokyklinėmis prekėmis, o jų mamas - vaikų auginimui būtinais reikmenimis (sauskelnės, mišinukai, vežimėliai ir kt.).


Džiaugiamės galėdami padėti tiems, kuriems labiausiai tos pagalbos reikia. To negalėtume padaryti be geradarių, kasdien atnešančių nebenaudojamus, bet gerus daiktus ir dovanojančių juos stokojantiems.


Be to „Caritas“ parapijų padaliniai negalėtų veikti be brangų laiką padovanojančių savanorių. Galinčius kviečiame prie mūsų prisijungti savanorišku darbu.


Aukojamų drabužių ir daiktų laukiame „Caritas“ parapijų skyriuose, pagal savo gyvenamąją vietą.


JEI JŲ NERANDI RAŠYK el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Wednesday the 28th. Design by QualityJoomlaTemplates. Gerumas mus vienija
Copyright 2012

©